top of page

Regulamin sklepu

1. Postanowienia ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z sklepu internetowego "Pomerya" oraz zawierania i realizacji umów sprzedaży produktów oferowanych przez sklep.

1.2.. Korzystanie z serwisu internetowego sklepu "Pomerya" oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz zobowiązanie się do przestrzegania jego postanowień.

2. Zamówienia

2.1. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej sklepu "Pomerya" lub za pomocą kontaktu telefonicznego pod wskazany numer.

2.2. Zamówienia są przyjmowane 24/7, jednak realizacja zamówień odbywa się w godzinach pracy sklepu.

2.3. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje potwierdzenie jego przyjęcia w formie wiadomości email lub telefonicznie.

3. Płatności i dostawa

3.1. Sklep "Pomerya" oferuje następujące metody płatności: przelew bankowy, płatność online, płatność przy odbiorze.

3.2. Koszty dostawy są ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia i zależą od miejsca dostawy oraz wybranej formy płatności.

3.3. Towary są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich lub Poczty Polskiej oraz paczkomatu, zgodnie z wybraną przez klienta formą dostawy.

4. Zwroty i reklamacje

4.1. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od otrzymania towaru, bez podania przyczyny.

4.2. Towar należy zwrócić w stanie nienaruszonym, kompletnym, w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu.

4.3. Reklamacje dotyczące wad towaru będą rozpatrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz warunkami gwarancji.

5. Ochrona danych osobowych

5.1. Sklep "Pomerya" zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów i przetwarzania ich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką prywatności.

6. Postanowienia końcowe

6.1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie od dnia publikacji na stronie internetowej sklepu "Pomerya".

6.2. Sklep "Pomerya" zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w każdym czasie, co nie będzie miało wpływu na złożone wcześniej zamówienia.

6.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.

bottom of page